Başkan'ın Mesajı

Çok Kıymetli Hemşerilerim ;

Sizlerin teveccühü ve tercihi ile Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğimizden bu yana, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Gölbaşı'nda yıllarca çözülememiş sorunların çözümü ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli yatırımların yapılması maksadıyla var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Yepyeni ve yaşanılacak bir şehir olma yolunda hızla ilerleyen Gölbaşı, hiç şüpheniz olmasın ki bu çıkışını sürdürmeye devam edecektir. Zira yatırımlarımız artarak devam edeceğinden yarınımız, bugünümüzden çok daha güzel olacaktır. Bu sayede kazanan Gölbaşı ve Gölbaşı' nda yaşayanlar olacaktır.

Biliyorum, bütün sorunların bir an önce çözülmesini sabırsızlıkla bekliyor ve istiyorsunuz. İnanın ben ve ekibim de en az sizin kadar arzulu ve istekliyiz. Sorunların çok kısa sürede ortadan kalkmasını talep ediyoruz. Değerli Gölbaşılılar, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...